Adana Yüreğir Adem Adıgüzel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adem Adıgüzel

yüreğİr, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adem Adıgüzel, ADANA YÜREĞİR ve civarında hizmet vermekte olup 16.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 498 kurs/özel ders verenden 423 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adem Adıgüzel, 39 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. LGS, TYT, AYT, DGS, KPSS'ye yönelik matamatik konu anlatımı ve soru çözümü yapıyorum. Adana'da oturuyorum, dersleri Adana içinde arzu ettiğiniz yerde yapabiliriz. Adanadaki özel ders fiyatlarına göre daha uyguna yapıyorum dersleri. Mesajlara cevap veremiyorum, ararsanız eğer detayları konuşuruz. 05524057154Verilen Kursların Ayrıntıları
Ilkokul öğrencilerine faydalı ders vermenin en önemli koşulu öğrenciyle doğru iletişimi kurabilmek ve onun dikkatini çekebilecek gündelik hayattan örneklerle anlatmaktır. Bunu yapabileceğime inanıyorum. Derse ilgisiz ya da dersi sevmiyor ise bu sorunları aşıp istenilen başarıya ulaştırabiliriz.
Asıl zor olduğunu düşündüğümüz çoğu konu sistemden çıkartıldı. Bu da matemetik testlerinde ki başarıyı arttırdı. Artık fark yaratmak için iyi değil çok iyi yapmak gerek. Bunun için eksik konularızı hızlı bir şekilde belirleyip tamamlayabiliriz.
Eski sistemden farklı bir sınav. Eski lys konuları da basitleştirilmiş şekilde tyt matematik testine eklendi yani belirsizlik arttı o yüzden her konuya hakim şekilde sınava girmek şart. Baştan alıp bir kaç ay içinde tüm konuları eritebiliriz ya da soru çözümü yaparak eksik konularınızı belirler ona göre bir yol haritası çıkartabiliriz.
Kpss konuları liseden bu yana gördüğümüz aslında hepsi hakkında bilgimiz olan konular. Soru çözümü yaparak hatırlamanız gereken konuları belirler hızlı bir şekilde halledebiliriz.