İzmir Buca Atakan Çoban

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Atakan Çoban

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Atakan Çoban, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1671 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Atakan Çoban, 176 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
***GÜNCEL TELEFON NUMARAM: 0555 036 38 60***      
Fizik öğretmenliği bölümünü 2016 yılında bölüm birincisi olarak bitirdim. 2 yıldır özel bir kurumda fen ve fizik dersleri vermekteyim. Bunun yanında pek çok özel ders tecrübesine sahip ve başarı odaklı bir öğretmenim. Ayrıca fizik eğitiminde yüksek lisans yapmaktayım ve 2018 haziran ayında mezun olacağım.
     
      Sürekli olarak fizik ve fizik eğitimi ile ilgili olan kongrelere katılarak buralarda çalışmalar yapıyorum ve fizik eğitiminde yaşanan yenilikleri yakından takip ediyorum.
   
       Farklı öğretim modelleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibiyim. Bu sayede ayrı öğrenci karakterlerine göre ayrı yöntemler geliştirerek öğrenciden maksimum verimi alabilirim.

     Teknolojiye hakimim ve teknoloji destekli dersler de vermekteyim. Bu sayede öğrencilerin derse ilgisi artmakta dolayısı ile başarı da artmaktadır.

    Ders almak isteyenler iletişime geçebilirler.


Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Fizik uzmanı olmamın yanında matematik alanında da pek çok tecrübem ve bilgim mevcut. dileyene fizik ile beraber dileyene tek matematik dersi verebilirim.
Pek çok özel ders ve öğretmenlik tecrübesine sahip, kendini geliştirmeyi seven ve başarıya aç bir öğretmenim. Zengin soru arşivimle her konuda üstün başarı sağlayabileceğimi söyleyebilirim.
Tüm seviyelerde başarı odaklı matematik dersi vermekteyim.
Zengin soru ve anlatım arşivim ve tecrübem ile tüm seviyelerde Fen Bilimleri dersi vermekteyim.
Başarı odaklı Fizik ve Matematik dersi vermekteyim.
Başarı odaklı Fizik ve Matematik dersi vermekteyim.