İzmir Buca Buse Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Buse Kaya

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Matematik Özel Ders , TYT Biyoloji Kursu , TYT Kimya Kursu , AYT Kimya Kursu , AYT Biyoloji Kursu , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Buse Kaya, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 29.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 295 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Buse Kaya, 31 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz eylül üniversitesi buca eğitim fakültesi ilköğretim matematik öğretmenliği öğrencisiyim. İlköğretim çağındaki öğrencilere fen bilgisi dersi ve matematik dersi için yardımcı olabilirim.Lise öğrencilerine(TYT-AYT dahil) ise kimya ve biyoloji derslerinde yardımcı olabilirim.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Tüm lise öğrencilerine isteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu olarak ders verebilirim.Derslerimizde genel olarak baştan başlayabilir veya zorlandığınız konular üzerinden gidebiliriz.Derslerimizin işleniş şekli ödev kontrolü , konu tekrarı ,konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Tüm lise öğrencilerine isteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu olarak ders verebilirim. İstediğiniz bir konu veya genel olarak baştan başlayabiliriz. Derslerimiz ödev kontrolü,konu tekrarı,konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Derslermiz isteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu şekilde olabilir. Konulara baştan başlayabilir veya takıldığınız özel bir konu üzerine olabilir. Ders işlenişi ödev kontrolü,konu tekrarı , konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Derslerimiz isteğe bağlı bireysel veya toplu olabilir. Derler genel tekrar veya takıldığınız konular şeklinde ilerleyebilir. Ders işlenişi ödev kontrolü, konu tekrarı ,konu anlatımı ve ödevlendirme olmak üzere 4 aşamadan oluşur.
Derslerimiz işleniş olarak  4 aşadan oluşmaktadır : ödev kontrolü,konu tekrarı, konu anlatımı ve ödevlendirme. İsteğe bağlı olarak sadece ödev çalışması da yapabilirim.
Dersler isteğe bağlı olarak bireysel veya toplu şekilde olabilir. Genel konu anlatımı veya istediğiniz konular üzerine çalışabiliriz. Ders 4 aşamadan oluşuyor:ödev kontrolü,konu tekrarı, konu anlatımı ve tekrar ödevlendirme
Dersler isteğe bağlı olarak bireysel veya toplu şekilde olabilir. Konulara baştan başlayabiliriz yada istediğiniz konuları anlatabilirim. Ders işlenişi ödev kontrolü,konu tekrarı, konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Konu anlatımı ve ödevlendirmeyle birlikte kısa zamanda çok yol alabiliriz.
Hızlandırılmış derslerle, ödevlendirme ve ödev takibiyle ,konu anlatımlarıyla kısa sürede daha iyi netlere birlikte ulaşabiliriz.
Tüm lise öğrencilerine yardım istedikleri konularda yardımcı olabilirim. Derlerimiz isteğe göre bireysel veya toplu olabilir. Derslerimiz konu tekrarı konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Fen bilgisi dersinden sorun yaşayan öğrencilere isteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu şekilde ders verebilirim.Derslerimiz zorlandığınız konular üzerine veya genel olarak baştan başlayarak devam edebilir.Ders işlenişi ödev kontrolü ,konu tekrarı,konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.
Tüm lise öğrencilerine isteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu şekilde kurs verebilirim. Konulara baştan başlayabilir veya takıldığınız konular üzerine çalışabiliriz.Derlerimiz ödev kontrolü,konu tekrarı ,konu anlatımı ve ödevlendirme şeklindedir.