İzmir Buca Habibe Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Habibe Öztürk

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Habibe Öztürk, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 22.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1671 kurs/özel ders verenden 814 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Habibe Öztürk, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
M.E.B Sertifikalı
Aktif trafikte uzun ve kısa yol tecrübeli,
Güleryüzlü, sempatik, eğlenceli bayan direksiyon
hocasından şehir içi stres yapmadan gerilmeden kasılmadan eğlenceli özel direksiyon dersi verilir..


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları