İzmir Buca Osman Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Osman Demir

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Osman Demir, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1392 kurs/özel ders verenden 391 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Osman Demir, 12 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül üniversitesinden 2016  yılında mezun oldum özel sektörde 3. yılım ve özel ders vermekteyim. 25 yaşında özverii öğrenci psikolojisinden anayan biriyim. sıcak kanlı olmam öğrenciyle daha rahat ilişki kurmakta güzel bir avantajım.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Liseye ve okuk sınavlarına hazırlık dönemlerinde veya sene içinde düzenli fen bilgiai dersi veriyorum. Öğrenciye uygun bir program belirleyim ilk dersten ücret talep etmeden sizlere hizmet vermek isterim. Üç yıldır bu işi yapıyorum.
3. 4. Sınıflardabazı konular anlaşılmıyor ve çocukların kafası karışabiliyor böyle durumlarda yardımcı olabilirim.
Genç dinamik ve öğrenci ile anlaşabilen biri olarak daha önceden de tecrübe edinerek sizlere faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Fen bilgisinden başarı sağlamak isteyenler bana ulaşabilir