İzmir Buca Osman Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Osman Demir

buca, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Osman Demir, İZMİR BUCA ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 391 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Osman Demir, 67 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül üniversitesinden 2016  yılında mezun oldum özel sektörde 3. yılım ve özel ders vermekteyim. 25 yaşında özverii öğrenci psikolojisinden anayan biriyim. sıcak kanlı olmam öğrenciyle daha rahat ilişki kurmakta güzel bir avantajım.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Liseye ve okuk sınavlarına hazırlık dönemlerinde veya sene içinde düzenli fen bilgiai dersi veriyorum. Öğrenciye uygun bir program belirleyim ilk dersten ücret talep etmeden sizlere hizmet vermek isterim. Üç yıldır bu işi yapıyorum.
3. 4. Sınıflardabazı konular anlaşılmıyor ve çocukların kafası karışabiliyor böyle durumlarda yardımcı olabilirim.
Genç dinamik ve öğrenci ile anlaşabilen biri olarak daha önceden de tecrübe edinerek sizlere faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Fen bilgisinden başarı sağlamak isteyenler bana ulaşabilir