İzmir Çiğli Feriha Hilal Baykal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Feriha Hilal Baykal

çİğlİ, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Feriha Hilal Baykal, İZMİR ÇİĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 21.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 1106 . sıradadır. Başta Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Feriha Hilal Baykal, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sosyoloji bölümü mezunuyum. Sosyal bilgiler ve tarih çok çok iyidir kpss de fulle yakın yaptım ayrıca tüm sözel derslerim çok iyidir Türkçe de çok iyimdir bu konuda kendime çok güveniyorum , Sınıf öğretmenliği yaptım. Formasyonum mevcuttur. (Ege üniversitesi) Şuan dershanede eğitim bilimleri dersleri almaktayım.


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.