İzmir Konak İnci Ercan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İnci  Ercan

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnci Ercan, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 11.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1717 kurs/özel ders verenden 219 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnci Ercan, 210 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce Öğretmeniyim, uygun fiyatlarla , İzmir'in belirli ilçelerinde özel ders vermek istiyorum ,Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği' nden mezun oldum , 2013 yılından beri  özel ders veriyorum, çeşitli kurumlarda İngilizce Öğretmeni olarak çalıştım ,Macaristan ve İspanya'da bir süre yaşadım, İspanya'da stajyer ingilizce öğretmeni olarak kısa bir süre görev yaptım. İlkokul -ortaokul- lise ve üniversite öğrencileri başta olmak üzere , çocuk -genç ve yetişkinlere ihtiyaç analizine göre farklı yöntemlerle ingilizce öğretmeyi seviyorum.

çocukların bir dili  severek öğrenmesinin  yabancı dil öğreniminde en büyük etken olduğu  ayrıca kelime öğrenimi , okuduğunu anlama ve konuşabilmenin ,  kuralları ezberlemekten daha faydalı olduğu bir gerçektir.Ben de çeşitli oyun-görsel-alıştırma-video ve konuşma aktiviteleriyle eğitimi desteklemeyi seviyorum, saygı ve hoşgörülü bir ortamda verimli dersler işlemek istiyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.