İzmir Çiğli Serkan Atmaca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serkan Atmaca

çİğlİ, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serkan Atmaca, İZMİR ÇİĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serkan Atmaca, 565 gelen talepten 45 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar. Ben bir süre çeşitli avrupa ülkelerinde bulunmuş/çalışmış biriyim. Halihazırda DEÜ Fransızca Öğretmenliği okuyorum. Şuan ingilizce özel ders veriyor ve bir şirketin ingilizce mail trafiğiyle ilgileniyorum. İngilizce yada herhangi bir dili öğrenmeniz için kesinlikle özel ders almanızı tavsiye ederim. İngilizcenin şimdi ve gelecekte hayati olacağına/olduğuna inanıyorum. Ders anlatmayı seviyorum. İşimi severek yapan biriyim. İlk ders saatim ücretsiz. Skype ve whatsapp üzerinden ingilizce özel ders veriyorum. Şimdiden teşekkürler.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.