İzmir Çiğli Serkan Atmaca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serkan Atmaca

çİğlİ, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serkan Atmaca, İZMİR ÇİĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1399 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serkan Atmaca, 282 gelen talepten 23 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İyi günler. Ben bir süre yurt dışında bulunmuş/çalışmış biriyim. Eski denizciyim. İşimi bıraktıktan sonra ingilizce dersi vermeye başladım. Şu anda devam etmekteyim. İngilizce için özel bir kursa katılmanızdansa özel ders çok daha mantıklı ve karlı. Üniversite okuyan bir birey için ise hayati. Hayati diyorum çünkü ingilizce şu an dünya dili herhalde bir yüzyıl kadar da böyle sürecek. Üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulmanında anahtarı. İlk iki ders saatim ücretsiz. Şimdiden teşekkürler.