İzmir Gaziemir Betül Dursun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Betül Dursun

gazİemİr, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Betül Dursun, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 30.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 379 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Betül Dursun, 12 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her derse girişimde " Benim çocuğumun nasıl bir öğretmeni olsun isterdim ? " anlayışıyla eğitim,öğretim verdim ve vermeye devam edeceğim.

Fotoğraflar

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Artık Türkçe dersi zevkli bir ders haline gelecek.
Korkulan matematik dersini eğlenerek öğrenelim.
Deneylerle fen bilgisi dersini eğlenerek öğrenelim.
Görsellere dayalı ingilizce eğitimi.
Yaparak yaşayarak öğrenmeye dayalı egitim anlayışıyla hayat bilgisi dersini başaracağız.