İzmir Gaziemir Esra Fener

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra  Fener

gazİemİr, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Fener, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 142 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Fener, 24 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
14 yıllık tecrübe ile bayan öğrencilere kendı evimde özel ders veriyorum..  ilgilenenler detaylı bilgi için arayabilir...  Gelen talep üzerine ilköğretim matematik ve ev odevleri için de yardımcı oluyorum.. her seviyede ders verilir..

Fotoğraflar

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlköğretim matematik için çocuğunuzla çatişmayın.. işe bilene bırakın..biz ders yapalım..sizde muhabbet🙂
Fizik ESRA FENER ile daha KOLAY.. önyargılarınizi birlikte aşalim.. 14 yıllık tecrübe ile özel Fizik dersi veriyorum..