İzmir Gaziemir Özver Şen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özver Şen

gazİemİr, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özver Şen, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 14.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özver Şen, 67 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, Ben Özver Şen Almanya dogumluyum. Almanca'yi Almanya'da öğrendim.  Mesleğim uluslararasi iliskiler. İyi bir anlaticiyim. Fortgeschritten seviyeye kadar oldukca iyi fayda verebilirim. Bulundugum.bolge İzmir - Gaziemir.  Evimde ders veriyorum. Annemle birlikte yasiyorum. Saat ucretim : 50 tl.

Hallo Leute,

Ozver Sen bin ich. Ich bin in Köln- Deutschland geboren und aufgewachsen deshalb habe ich Deutsch Sprache dort gelernt. Nun lebe ich in İzmir, Turkey, seitdem ich in die Türkei zurückgekehrt nim, als  ich 11 Jahre alt. Hier beshaeftige mich mit dem Beruf von import und export. Von mir auch selbst sagen, bin ich eine gute Lehrerin dadurch glaube ich, dass ich Ihnen viel von mir hinzufügen.

Unterricht Klasse waere meine Wohnung. Bitte haben Sie keine Angst & Sorge, weil ich nur mit meine Mutter wohne.

Mein Unterricht Kosten pro Stunde betraegt nur 50 TL.

Alles gute,Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları