İzmir Güzelbahçe Ugur Aktas

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ugur Aktas

güzelbahçe, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Arduino Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Geometri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ugur Aktas, İZMİR GÜZELBAHÇE ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1636 kurs/özel ders verenden 747 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ugur Aktas, 121 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
sertifikalı öğrenci koçuyum.  

Matematik dışında Arduino vb ile programlama ve dijital elektronik dersleri de vermekteyim.

Öğrenciye sadece dersi verip unutmak yerine onu sürekli takip eden, yönlendiren bir koçluk sistemi ile bir bütün olarak uzun vadeli çalışmayı tercih ediyorum.

Kendiniz başarmadan başka birisine başarmayı öğretemezsiniz. Benim başarı hikayem dershaneye gitmeden ODTÜ Elektronik Bölümü'nü Türkiye de ilk 100'de kazanmaktı ve bunun nasıl yapılacağını gayet iyi biliyorum. Bu noktada, gerçek başarı hikayesi olmayan öğretmenlerle vakit kaybetmemenizi çocuğunuzun geleceği açısından tavsiye ederim.

Beni ne zaman arayınız:

- Çocuğunuzun matematiği gerçekten öğrenmesini istiyorsanız. MEB müfredatı ile dayatılmış bir eğitim sisteminden daha farklı bir matematik anlayışını kazandırmak istiyorsanız
- Çocuğunuz gerçekten kararlı ve istekli ise
- Çocuğunuzu YGS, LYS vb sınavlarına birlikte profesyonel ve son derece planlı bir şekilde en az 1 sene öncesinden hazırlamak ve iyi bir yere yerleşmesini sağlamak istiyorsanız.

Beni ne zaman aramayınız:

- Sınava 2 hafta kala
- Çocuk sınavdan başarısız olduğunda, vb . Matematik ve sınavlar son dakikaya bırakılacak bir şey değildir. Bunların planlaması 1 sene önceden yapılmalıdır.
- Az paraya çok saat ders aldırmak niyetindeyseniz. Önemli olan çok saat çalışmak değil tam tersi en az çalışarak en efektif çalışmaktır. Çocuğa yeterince sosyal vakit mutlaka kalmalıdır. Çocuğunuzun geleceğini hafta içi sonu onu bunaltacak, dersten soğutacak ticari paketlerle "paketleyecek" bir çalışma sistemine emanet etmek istiyorsanız tercih sizin.

Ders ücreti ile ilgili haftalık ders saatine göre veya evime gelip gelmemesine göre yardımcı olabilirim.

SaygılarımlaVerilen Kursların Ayrıntıları
Ege Üniversitesi Matematik bölümünde yüksek lisans yapmaktayım, sertifikalı öğrenci koçuyum. Matematik dışında Arduino vb ile programlama ve dijital elektronik dersleri de vermekteyim. Öğrenciye sadece dersi verip unutmak yerine onu sürekli takip eden, yönlendiren bir koçluk sistemi ile bir bütün olarak uzun vadeli çalışmayı tercih ediyorum. Kendiniz başarmadan başka birisine başarmayı öğretemezsiniz. Benim başarı hikayem dershaneye gitmeden ODTÜ Elektronik Bölümü'nü Türkiye de ilk 100'de kazanmaktı ve bunun nasıl yapılacağını gayet iyi biliyorum. Bu noktada, gerçek başarı hikayesi olmayan öğretmenlerle vakit kaybetmemenizi çocuğunuzun geleceği açısından tavsiye ederim. Beni ne zaman arayınız: - Çocuğunuzun matematiği gerçekten öğrenmesini istiyorsanız. MEB müfredatı ile dayatılmış bir eğitim sisteminden daha farklı bir matematik anlayışını kazandırmak istiyorsanız - Çocuğunuz gerçekten kararlı ve istekli ise - Çocuğunuzu YGS, LYS vb sınavlarına birlikte profesyonel ve son derece planlı bir şekilde en az 1 sene öncesinden hazırlamak ve iyi bir yere yerleşmesini sağlamak istiyorsanız. Beni ne zaman aramayınız: - Sınava 2 hafta kala - Çocuk sınavdan başarısız olduğunda, vb . Matematik ve sınavlar son dakikaya bırakılacak bir şey değildir. Bunların planlaması 1 sene önceden yapılmalıdır. - Az paraya çok saat ders aldırmak niyetindeyseniz. Önemli olan çok saat çalışmak değil tam tersi en az çalışarak en efektif çalışmaktır. Çocuğa yeterince sosyal vakit mutlaka kalmalıdır. Çocuğunuzun geleceğini hafta içi sonu onu bunaltacak, dersten soğutacak ticari paketlerle "paketleyecek" bir çalışma sistemine emanet etmek istiyorsanız tercih sizin. Ders ücreti ile ilgili haftalık ders saatine göre veya evime gelip gelmemesine göre yardımcı olabilirim. Saygılarımla