İzmir Karabağlar Çağlar Canikli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çağlar Canikli

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çağlar Canikli, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1709 kurs/özel ders verenden 478 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çağlar Canikli, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar arkadaşlar ehliyet öncesi ve sonrası arabaya hakim olmak isteyen trafikde özgüvenle araba kullanmak isteyen bay bayan arkadaşlara özel ders vermekteyim


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları