İzmir Karabağlar Emin Kocak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emin Kocak

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Biyoloji Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emin Kocak, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1392 kurs/özel ders verenden 215 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emin Kocak, 18 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü ve Matematik yan dal mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır hem biyoloji hem de matematik alanlarında ders vermekteyim. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. Amacım sadece ders anlatmak olmayıp aynı zamanda ders nasıl daha etkili çalışılır bunu öğretmek.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik derslerini tamamen eğlence haline getirerek ve güncel olaylardan örnek vererek anlatmaktayım. Böylece anlaşılması daha da kolay olacaktır.
Biyoloji dersi genellikle bir ezber dersi olarak anlatılır. Fakat hiç bir şekilde ezber yaptırmadan, mantığa dayalı anlatmaktayım. Özellikle 11. sınıf konularını anatomi atlasıyla birlikte anlatmaktayım.