İzmir Karşıyaka Ali Ordek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Ordek

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Ordek, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 224 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Ordek, 55 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıllık tecrübeli öğretmenden özel ders


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
uluslarası geçerliliği olan satranç sertifikası
Okuma yazma garantili vedilbilgisi eğitimi olan özel ders verilir.
Okuma yazma garantisi verilir.