İzmir Karşıyaka Ayça Royem Ateş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayça Royem  Ateş

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Geometri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Geometri Kursu , Fizik Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayça Royem Ateş, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 13.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 542 . sıradadır. Başta Geometri olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayça Royem Ateş, 21 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel ders isteyen öğrencilere kendi bilgi ve birikimimi kullandığım yöntemleri aktarmak istiyorum


Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Geometrinin ufak nuanslarini öğrendikten sonra bol soru çözümü ile en fazla 1 yada 2 soru kacirtmayi hedefliyorum
4 yıldir eğitim veriyorum öğrencilerin gerçekten bu işi öğrendi
Dileğim diğer sınava hazırlanan öğrenciler için 🍀
Fizik mekanik elektrik optik konularına çok emek vermiştim şimdi karşılığını aldım . İsteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim