İzmir Karşıyaka Gamze Özer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gamze Özer

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gamze Özer, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 01.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1361 kurs/özel ders verenden 598 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gamze Özer, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8 yıldır profesyonel orta öğretim öğretmenliği yapıyorum. Aktif olarak özel bir kurumda yarım gün çalışmaktayım. Boş zamanlarımda diğer öğrencilere de faydalı olabilmek adına ders vermek istiyorum. İlgilenen olursa yukarıdaki bilgilerden  bana ulaşabilirsiniz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İyi öğretmen olmak dersi iyi aktarmakla kalmayıp dersi sevmeyen ya da başarısız olan öğrencilere dersi sevdirmekle olur. Bunun için 9 yıldır severek uğraşıyorum. Aldığım geri dönüşler beni mutlu ettikçe mesleğime olan sevgim de giderek artıyor. Umarım istekli olan tüm öğrencilerime ışık tutmaya devam edebilirim.

Yorumlar