İzmir Karşıyaka Gökhan Mumcu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Mumcu

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Etüt Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Mumcu, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 12.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1392 kurs/özel ders verenden 603 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Mumcu, 89 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba;
Ben Mavişehir de özel bir kurs merkezinde matematik öğretmeniyim.17 yıldır ortaokul seviyesinden üniversite hazırlık seviyesine denk Matematik ve Geometri den özel ve grup olarak ders vermekteyim.Derslerimi bilgisayar ile birlikte ders anlatım föyleriyle zenginleştirerek yapıyorum. Öğrencinin ders takibini yaparak EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ile öğrencinin başarısı en üst seviyeye çıkartılır. ÜCRETSİZ TANITIM dersi yaparak öğrencinin ve ailesinin memnun kalması ile derslere başlarım. Dersleri evde yada bizim kursumuzda da yapabiliriz. Su an Fen ve Anadolu lisesinden talebelerim var. Telefonlada daha ayrıntılı görüşebilir.

Fotoğraflar