İzmir Karşıyaka Gökhan Olgun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan OLGUN

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , AYT Matematik Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan OLGUN, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 31.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1752 kurs/özel ders verenden 626 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan OLGUN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum. İLKOKUL, ORTAOKUL ve LİSE MATEMATİK yardımcı ders ve sınavlara hazırlık dersleri veriyorum.
Tüm derslerimde öğrencinin seviyesi ve bireysel özelliklerini dikkate alarak gerekli yöntemlere karar verip derse başlarım.
Dersleri sıkıcılıktan, tekdüzelikten çıkararak, sevdirerek, anlayarak, öğretirim.
DÜZEYİ ÇOK DÜŞÜK ÖĞRENCİLERİ BİLE 1 YILDA ÜST SEVİYELERE ÇIKARABİLİRİM.
İLK DERSİMİZ ÜCRETSİZDİR.
DERS ÜCRETİ, ÖĞRENCİNİN DURUMU VE HAFTADA ALDIĞI DERS SAYISINA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.
İZMİR merkezde  her semte derse gidebilirim.
Unutmayın önemli olan bilginin karşıya nasıl aktarıldığıdır.
Saygılarımla...Verilen Kursların Ayrıntıları
Eğitim olarak özel ders, diğer eğitim şekillerine göre kişi özel olup fiziksel, psikolojik veya yeterlilik gibi değişkenlere bağlı olarak öğrenciye özel durumlar içerir. Özel ders eğitimini her öğretmenin veremediği gibi her kurum da veremez. Yeterli ve gerekli eğitim tecrübesi olmayan kişiler tarafından verilmeye çalışılan özel ders daha sonra kapatılması büyük sorunlar meydana getirmektedir. Eğitim bir oyun veya oyuncak değil çocuklarımızda bu oyunların malzemesi değildir. Her çocuk geleceğimizin inşasını sağlayacak bireylerdir, bu yüzden her çocuk çok değerlidir. Özel ders eğitimi alan çocuklarımız, geçmişten gelen eksik konuları tamamlayacak, okul arkadaşlarının eğitim düzeylerine ulaşacak hatta konuları önceden işleyerek öğrenmeyi pekiştireceklerdir. Özel ders öğretmenleri seçiminde kurumumuz en üst düzeyde yardımcı olmak için hazır beklemektedir