İzmir Karşıyaka İnci Görür

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İnci Görür

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , Kimya Özel Ders , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnci Görür, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 13.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 191 . sıradadır. Başta Lise Kimya Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnci Görür, 21 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Alanında 14 yıllık deneyimli..farkı şehirlerde dershanelerde özel okullarda çalışmış ve devam eden aynı zamanda üniversite kariyerinde doktorasını tamamlamak üzere olan kimya öğretmeni


Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.

Kimya Özel Ders Nedir?

Kimya maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, birleşim ve üretim yöntemlerini konu alan bilim dalıdır. Daha geniş bir tabirle maddelerin özellikleriyle, sınıflandırılmasıyla, atomlarla, atom teorisiyle, kimyasal bileşiklerle, kimyasal tepkimelerle, maddenin hâlleriyle, moleküller arası ve moleküler kuvvetlerle, kimyasal bağlarla, tepkime kinetiğiyle ve kimyasal dengenin prensipleriyle ve benzeri konularla ilgilenir. Analitik, inorganik, organik kimya fizikokimya ve biyokimya ana alt dallarını oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar
Yiğit can kaya
09.02.2019