İzmir Karşıyaka Ismail Yasemin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ismail Yasemin

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ismail Yasemin, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 22.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1810 kurs/özel ders verenden 1403 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ismail Yasemin, 35 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
43 yaşındayım Almanyadan yeni döndüm Her türlü tercümanlık ihtiyacınızı karşılar Almancayı en pratik şekli ve okul düzeyinde öğretirim. Dersleri Evinizde Veya kendi bürolarınızda veriyorum.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları