İzmir Karşıyaka Mert Yeşilpınar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert Yeşilpınar

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Pilates Özel Ders , Spor Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Antrenörlük Kursu , Fitness Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Besyo Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Yeşilpınar, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 493 . sıradadır. Başta Spor Koçluğu olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mert Yeşilpınar, 49 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
23.01.1976 yılında Karşıyaka’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur.

Profesyonel Spor hayatına, Sırıkla Yüksek Atlama (4.55 mt.) ve 110 mt. Engelli Koşu ile başlamıştır.

İzmir ve İstanbul’da; Sports International, Darüşşafaka Gymnasium, Qİ Pilates & Fitness, BodyGraphy, Fitness Company Yönetici Eğitmen Olarak görev yaptığı sırada; Personal Fitness, Pilates Mat Work II ve Reformer II, TRX® Suspension Training, Bosu®, Gymstick®, Spinning, Fonksiyonel Antrenman branşlarında eğitmenlik geçmişi vardır.

Spor Koçluğu ve Antrenman Branşlarında Uluslar arası sertifikalar sahibi olmuştur. Ayrıca Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu 2. Kademe Antrenörlük belgesi, A.F.A.A (Aerobics and Fitness Association of America) International Personal Trainer belgesi sahibidir.

18 senelik iş hayatında 19.000 özel ders, 15.000 grup dersi tecrübesine sahiptir. Fitness Center Yöneticiliği, Pilates, Personal Training alanlarında uzmanlık sahibidir.

Mert Yeşilpınar evli ve bir kız babasıdır.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
23.01.1976 yılında Karşıyaka’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Profesyonel Spor hayatına, Sırıkla Yüksek Atlama (4.55 mt.) ve 110 mt. Engelli Koşu ile başlamıştır. İzmir ve İstanbul’da; Sports International, Darüşşafaka Gymnasium, Qİ Pilates & Fitness, BodyGraphy, Fitness Company Yönetici Eğitmen Olarak görev yaptığı sırada; Personal Fitness, Pilates Mat Work II ve Reformer II, TRX® Suspension Training, Bosu®, Gymstick®, Spinning, Fonksiyonel Antrenman branşlarında eğitmenlik geçmişi vardır. Spor Koçluğu ve Antrenman Branşlarında Uluslar arası sertifikalar sahibi olmuştur. Ayrıca Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu 2. Kademe Antrenörlük belgesi, A.F.A.A (Aerobics and Fitness Association of America) International Personal Trainer belgesi sahibidir. 18 senelik iş hayatında 19.000 özel ders, 15.000 grup dersi tecrübesine sahiptir. Fitness Center Yöneticiliği, Pilates, Personal Training alanlarında uzmanlık sahibidir. Mert Yeşilpınar evli ve bir kız babasıdır.