İzmir Karşıyaka Nazlı Avcı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nazlı Avcı

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nazlı Avcı, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 30.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 828 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nazlı Avcı, 56 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi Alman Dili Ve Edebiyatı branşı öğrencisiyim.İzmir'de ailemle yaşamaktayim özel ders talep eden her yaştan kursiyerimize yardımcı olmak için buradayım.B2 seviyesine kadar haftalık derslerimizi planlı ve programlı olarak işleyeceğiz.Almanca emek ve sabır isteyen bir dil ancak şuan dünyamızda en popüler 2.yabancı dil diyebiliriz.Derslerimizi sabır ve disiplin içerisinde yürüttüğümüz sürece bu dili ne kadar çabuk öğrenmeye başladığınıza şaşıracaksınız.Makul fiyatlara ve disiplinli,ciddi bir kurs için degerlendiriniz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kursumuzu öğrencimizin talebini ve rahat edeceği en iyi şekli de göz önünde bulundurarak öğrencimizin evinde ya da kendi evimde vermem mümkündür öğrencimizin isteği doğrultusunda derslerimizi uygun bir kafe vb ortamda da sürdürebiliriz.
Almanca dünyada İngilizce'den sonra en popüler diller arasında sayılmaktadır.Her yıl binlerce kişi ikincisi bir yabancı dil için Almanca'yı tercih ediyor.Almanca size ek bir lisan kazandırmanın yanı sıra Otomotiv,Özel sektör,akademik ve daha pek çok alanda CV'nizi bir adım öne çıkaracak bir nimet haline de gelmiş durumda.Sizlere en ufak ayrıntısına kadar bir Alman disiplini gözeterek Almanca öğretmek için buradayım.