İzmir Karşıyaka Orkun İşleker

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Orkun İşleker

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Orkun İşleker, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1353 kurs/özel ders verenden 608 . sıradadır. Başta Akustik Gitar olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Orkun İşleker, 14 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba arkadaşlar adım orkun 2012 den beri bas gitar dersi veriyorum izmir çevresindeki sanat merkezlerinde çalıştım ve aktif olarak müzisyenlik yapıyorum.
Derslerimiz konusunda beraber belirlediğimiz gün ve saat seçiyoruz haftada 1 ayda 4 saat şeklinde ve duruma görede dersi uzatabiliyorum görmüş olduğunuz fiyat bir aylık fiyatımdır ücreti ilk derste alıyorum.
Kendim belirlediğim hazırladığım bir müfredatım var öğrencinin sevdiği müzik tarzına göre farklı eğitimlerde veriyorum jazz,pop,funk,rock,metal vs.
Derslerimizin gidişatı

1.parmak açmak
2.parmak egzersizleri ( hızlanma odaklı )
3.tuşe egzersizleri
4. Bass gitar teknikleri ( slap,tapping,palm muting )
5.müzik temel armoni
6.seçilen müziklere eşlik
7.fa anahtarı okuma

Not: şunu söylemek isterim gelişiminiz sizin ne kadar çalıştığınıza bağlıdır ders harici günde sadece 1 saatinizi ayırmanız yeterli olucaktırYorumlar