İzmir Karşıyaka Özgür Ümütlü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özgür Ümütlü

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Klarnet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özgür Ümütlü, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 80 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özgür Ümütlü, 193 gelen talepten 17 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yıllık eğitmenlik tecrübem var. İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi (Batı Müziği) ve Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarında (Türk Müziği) müzik eğitimimi tamamladım. Bir çok özel okul ve sanat merkezinde müzik öğretmenliği yaptım. Gitarın  yanı sıra piyano,keman,bağlama,kanun ve ud enstrümanlarınıda çalıp eğitimini vermekteyim. Derslerimizde hızlı ve eğlenceli yöntemlerle sizlerin istediği doğrultuda kısa zamanda şarkı çalmaya başlıyoruz. Sizleri 1 yılın sonunda (sizin çalışmanıza bağlı) bana yada herhangi bir eğitmene ihtiyacınız olmadan kendi kendinize ilerleyebileceğiniz seviyeye getireceğimi garanti ediyorum. Enstrüman öğrenmenin yaşı yoktur. geç kalmış sayılmazsınız. hemen arayın .


Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Piyano Özel Ders Nedir?

Birebir piyano eğitimi verilir.

Piyano, klavyeli, telli bir araçtır. Hem melodinin, hem de armoninin çalınmasını sağladığı için müzik aletlerinin en zenginlerinden sayılır. Uzun bir gelişme devresinden bugünkü haline ulaşan piyano, Ortaçağ'da org aletine klavye uygulanmasıyla doğmuştur denilebilir. 13. yüzyıldaki «dülsimer» adlı araca da 14. yüzyılda klavye uygulaması ile «klavisiteryum» elde edilmiştir. Daha sonra buna da madeni teller yerleştirildi ve ilkel bir klavsen ortaya çıktı.
Bu alet daha sonra İtalya ve Almanya'da daha da geliştirildi. 1745'ten sonra ilk defa sesi yumuşatan pedal uygulandı. Altı oktavlı ilk piyano ise 1794'te John Broadwood tarafından yapıldı. 1796'da da Erard ilk kuyruklu piyanoyu geliştirdi. Piyanoda tabii sesleri veren tuşlar fildişi kaplıdır. Bunların arasında daha kısa abanoz tuşlar vardır. Telleri çelikten veya pirinçtendir. Piyano gerçek değerini Beethoven'in sonatlarıyla bulmuştur. Liszt, Rubinstein, Paderewski ve Rahmaninof da ona gereken değeri kazandırmışlardır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Eğlenceli ve çabuk ilerlemenizi sağlayan yöntemlerle kısa zamanda gitar çalmayı öğreniyorsunuz.
piyano eğitiminde kısa zamanda sonuç odaklı bir anlayış. Dersleri öğrencinin evinde veriyorum.
Keman eğitiminde eğlenceli ve kısa zamanda sonuç odaklı bir anlayış. Derslerimiz özel olmakta ve öğrencinin isteğine göre şekillenmektedir. İstediğiniz tarzda şarkıları kısa zamanda çalabilmek için bana ulaşın.
Eğlenceli ve çabuk bir yöntemle Kısa zamanda istediğiniz şarkıları çalabileceksiniz.
Kısa zamanda istediğiniz şarkıları hemen çalabilmeniz için eğlenceli bir yöntemle sizlere klarnet
öğretiyoruz.