İzmir Karşıyaka Uğur Seyfi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur Seyfi

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Seyfi, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 14.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1637 kurs/özel ders verenden 169 . sıradadır. Başta Akustik Gitar olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Seyfi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. 25 yaşındayım. Seslendirmeci ve müzisyenim. Bunların yanı sıra özel bir firmada mağaza yöneticiliği yapmaktayım. Bir çok film, dizi, belgesel, reklam işlerinde seslendirme yaptım. Yeni müzik gruplarına prodüktörlük ve menajerlik yapıyorum. Kendi müzik grubumla da albümler yapıp bir cok konserde yer aldım. 2 senedir özel ders vermekteyim.
Ögrencinin evinde ozel ders vermekteyim. Saat ücreti 50TL'dir. 2 saat ücreti 75 TL'dir.Verilen Kursların Ayrıntıları
İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. 25 yaşındayım. Seslendirmeci ve müzisyenim. Bunların yanı sıra özel bir firmada mağaza yöneticiliği yapmaktayım. Bir çok film, dizi, belgesel, reklam işlerinde seslendirme yaptım. Yeni müzik gruplarına prodüktörlük ve menajerlik yapıyorum. Kendi müzik grubumla da albümlerim vardır, bir cok konser yaptim. 2 senedir özel ders vermekteyim.
Ögrencinin evinde ozel ders vermekteyim. Saat ücreti 50TL'dir. 2 saat ücreti 75 TL'dir.
2015'ten beri profesyonel olarak elektro gitar çalmaktayım. Bir çok ismin albümlerinde ve konserlerinde elektro gitar çalmışlığım vardır. 2 senedir elektro gitar üzerine ders vermekteyim. Elektro gitarın temel teknik ve pratikleri ile temel müzik teorisiyle destekleyerek öğretiyorum.
2011-2015 yılları arasında pop gruplarında aktif olarak sahne kayıt için bas gitar çaldım. Halen özel ders vermekte olup hem bas gitar tekniği hem de temel müzik teorisini eş zamanlı öğretiyorum