İzmir Bornova Bilal Mutlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilal MUTLU

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilal MUTLU, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 04.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 353 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilal MUTLU, 81 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 YILDIR , HALA AKTİF OLARAK ÖZEL OKULLARDA ÇALIŞIYORUM.
ÖZEL DERS  VE HER TÜRLÜ ALMANCA SINAVLARA HAZIRLIK  ,TAKVİYE  VERİYORUM.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
HER SEVİYEDE PRATİK VE EKONOMİK ÖZEL DERS VE TAKVİYE VERİYORUM.
Kursiyerin amacına göre ders şekillendirilir ve  gereksiz zaman ve  maddi kayıp engellenerek ders işlenir.
EN KISA ZAMANDA  VE ETKİLİ ALMANCA DERSİ.AİLE BİRLEŞİMİ GOETHE SINAVLARINA HAZIRLIK.