İzmir Konak Ekrem Bekteş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ekrem Bekteş

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ekrem Bekteş, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1652 kurs/özel ders verenden 91 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ekrem Bekteş, 83 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul, Ortakul, Teog ve Lise öğrencilerine İngilizce özel ders verilir. Öğretmenlik deneyimim vardır. Ayrıca yüksek lisans mezunuyum. Öğrencinin hem ödevlerini yapmasına hem de İngilizceyi keyifli bir ders olarak işlemeye hazırım. Yüz yüze görüşme şansımız olursa kendimi ve öğretmenliğimi daha iyi ifade edeceğimi düşünüyorum. Ayrıca yüksek lisans mezunu olduğumu da belirtmek istiyorum. Hem öğrencinin evinde hem de Alsancak'ta bulunan ofisimde özel derslerimi verebiliyorum.


Başarıyı birlikte yakalamaya ne dersiniz?

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul, Ortakul, Teog ve Lise öğrencilerine İngilizce özel ders verilir. Öğretmenlik deneyimim vardır. Ayrıca yüksek lisans mezunuyum. Öğrencinin hem ödevlerini yapmasına hem de İngilizceyi keyifli bir ders olarak işlemeye hazırım. Yüz yüze görüşme şansımız olursa kendimi ve öğretmenliğimi daha iyi ifade edeceğimi düşünüyorum.  


Başarıyı birlikte yakalamaya ne dersiniz?
Kreş ve etüt merkezi deneyimim mevcuttur. Eğlenceli İngilizce eğitimi de vermekteyim.