İzmir Konak Filiz Sanakar

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Filiz Sanakar

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Filiz Sanakar, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 10.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 155 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Filiz Sanakar, 88 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar, Almanya doğumlu olup, 20 yıllık Almanca Öğretmeniyim. Doğru telaffuz, zevkli bir ders ister misiniz? Ortaokul, lise düzeyi ve yeni başlayanlar veya başlamak isteyenleri bekliyorum. Avrupa’nın en çok konuşulan lisanını öğrenmeye ne dersiniz?


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar
Fatin Oktay
Dersleri nerede yapıyorsunuz,mesleğiniz nedir?
14.09.2018