İzmir Bergama Ömer Kaymak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer  Kaymak

bergama, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Kaymak, İZMİR BERGAMA ve civarında hizmet vermekte olup 25.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 106 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Kaymak, 28 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Galatasaray Lisesi emekli Fransızca öğretmeniyim.Halen her seviyede özel ders vermekteyim.Genel Fransızca ;A1-A2-B1-B2-C1-C2 ,TFİ -DEL HAZIRLIK,KOLEJ HAZIRLIK
Halen; Saint Joseph,Tevfik Fikret öğrencilerine  ve yetişkin grubuna özel ders vermekteyim.
Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviyede Fransızca özel ders ,; genel Fransızca, Kolej , üniversite hazırlık, TFİ ,DEL hazırlık
Her Seviyede ; Genel Fransızca , TFİ,DEL ,Kolej Hazrlık,Üniversite Hazırlık