İzmir Konak Pınar G.

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pınar G.

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Matematik Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , Geometri Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pınar G., İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 212 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pınar G., 359 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mimar sinan üniversitesi Sosyoloji mezunuyum ve Marmara Üniversitesi  yönetim ve çalışma psikolojisi yüksek lisans tez aşamasındayım.

Dokuz eylül üniversitesinden pedagojik formasyon sahibiyim. Odtü felsefede ve ege üniversitesinde iktisat okudum ancak bölüm ve üniversite değişikliği yaptım.

Türkçe Matematik çıkışlıyım ve   Ege üniversitesinde iktisat eğitimi aldığım için matematik konusunda da çocuklarla çalışabilirim.
ilköğretim ve lise öğrencilerine türkçe,matematik geometri gibi  alanlar yardımcı olmayı dilerim.Verilen Kursların Ayrıntıları
liseye geçiş sınavları için problemli olunan alanlarda öğrencilerle çalışabilirim.
ilköğretim seviyesindeki öğrencilerle sıkıcı olmadan anlayabilecekleri seviyede türkçe matematik konularında çalışabilirim.
Ege üniversitesi iktisat ve odtü felsefede eğitim aldım. Türkçe matematik çıkışlıyım. Matematik alanında öğrencilere yardımcı olabilirim.