İzmir Konak Pınar Gençcan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pınar Gençcan

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Açıköğretim Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pınar Gençcan, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 461 . sıradadır. Başta Satranç olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pınar Gençcan, 81 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dört yıldır özel ders vermekteyim.İlkokul,ortaokul,lise,üniversite olmak üzere her yaş grubundaki öğrencilere ders verdim.
Eğitimde ezberci zihniyetle değil öğrencinin dersi anlayarak,özümseyerek başarılı olacağına inandım.Bu sebeple öğrencilerime daha yararlı oldum.
1.Kademe Yardımcı Satranç Antrenörüyüm
Halen Minikler Akademisi Anaokulunda Satranç ve Dans eğitmeni olarak çalışmaktayım.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
1.Kademe Yardımcı Satranç Antrenörüyüm. Şu an anaokullarında Satranç dersi ve birebir özel satranç dersi vermekteyim.
1 saat : 40 TL
4 yıldır İlköğretim Türkçe özel dersi vermekteyim.
Açıköğretim öğrencileri için özel ders vermekteyim.