İzmir Konak Serra Açar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serra Açar

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serra Açar, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 28.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1759 kurs/özel ders verenden 821 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serra Açar, 17 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransız okullarında; anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve Fransız liselerinde hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrencilerin bilgilerini pekiştirmede yardımcı, Fransız edebiyatı ve sanatına hakim olmak isteyen, sıfırdan öğrenmek isteyen öğrenciler için Fransız lisesi mezunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden özel ders ...


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları