İzmir Menemen Gamze Boy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gamze Boy

menemen, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İşaret Dili Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gamze Boy, İZMİR MENEMEN ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1652 kurs/özel ders verenden 595 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gamze Boy, 15 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
   KİŞİSEL BİLGİLER

   Ad  :  Gamze
   Soyad : Boy
   Cinsiyet : Kadın
   Medeni Durumu : Bekar
   Doğum Yeri ve Tarihi : Kars \ 14.07.1992
   Sürücü Belgesi : B

   İLETİŞİM BİLGİLERİ

   Adres: İsmet İnönü mahallesi 80. Yıl caddesi no: 41 menemen izmir
   E posta: gamzeboy35@hotmail.com
   Telefon : 05052399736
   Şehir: İzmir
   İlçe : Menemen

   EĞİTİM BİLGİLERİ

   İlkokul: Cumhuriyet İlköğretim Okulu \    1998-2006
    Lise: Menemen Düz Lise \ 2006 – 2010
    Üniversite: Ardahan Üniversitesi 2010- 2014
   Fakülte: İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi
   Bölüm: Türk Dili ve Edebiyatı
 

   SERTİFİKALAR

   Kafkas Üniversitesi Pedagojik Formasyon Sertifikası
    Menemen Esnaflar Odası’nın vermiş olduğu 120 saatlik Bilgisayar Kursu Sertifikası
Runway Kariyer'den MEB onaylı Temel Türk İşaret Dili Belgesi

     İŞ DENEYİMLERİ

Ardahan / Şehit Çavuş İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Lisesi 3 aylık staj.
Menemen Eylül Etüt Merkezi

   YABANCI DİL BİLGİLERİ

 

 ÖZBEKÇE
   Okuma: orta
   Yazma: iyi
   

 AZERİCE
   Okuma: iyi  
    Yazma: iyi
    Konuşma: iyi

 OSMANLICA
    Okuma: orta
    Yazma: orta
    Konuşma: iyi


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite sınavına hazırlık için ya da okula katkı sağlamak için Edebiyat dersi verilir.
İşitme engelli arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek için herkesin bu dili yeterli düzeyde öğrenmesini istiyorum ve bu yüzden de bu eğitimi veriyorum.