İzmir Karabağlar Ahmet Kartal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Kartal

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Kartal, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 123 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Kartal, 92 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ortaokul matematik ve fen  bilimleri ders takviye ve sinavlara hazirlik ,lise matematik ,fizik  ,kimya,biyoloji,takviye ve sınava hazırlık  için ders veriyorum.ege üniversitesi 3.sınıf fen bilgisı  öğretmenliği  okumaktayim  .özel ders alanında 2 yıllık tecrübem  vardır. Ogrencilerime  severek  ders anlatmakta  ve onlara bir rol -model  olmaktayim  


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ege üniversitesi  3.sınıf  fen bilgisi  öğretmenliği  okumaktayim. Hem matematik hem fen alanında özel ders tecrübem bulunmakta .uygun  fiyata ders vermekteyim.öğrencilere  severek ders anlattığım için aynı zamanda ogrencilerime koç danışmanlığı  yapmaktayım.
lise kimya ders takviye ve sınava hazırlık dersleri verilir .ege üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.uygun fiyata özel ders verilir
Uygun  fiyata özel ders verilir 05456919328
Uygun  fiyata özel ders verilir 05456919328
Uygun  fiyata özel ders verilir 05456919328
Uygun fiyata özel ders verilir .05456919328