İzmir Merkez Faruk Özger

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Faruk  Özger

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Açıköğretim Kursu , Üniversite Dersleri , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Faruk Özger, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1806 kurs/özel ders verenden 156 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Faruk Özger, 55 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hem akademisyen olduğumdan hem de özel ders verdiğimden matematiği öğrencinin anlayacağı sade bir dille anlatıyorum. Matematiği sadece sınav geçmek için öğretmiyorum; sizin gelecekte de başarılı olmanızı önemsiyorum.
Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere özellikle YKS Matematik sınavında yardımcı olmak isterim. Bu sınavda sorulan sorular zaten üniversitede öğrencilere verdiğim konularda var; bu nedenle tecrübeye sahibim.

İlköğretim öğrencilerine de matematiği sevdirerek ve sabırla öğreteceğimi düşünüyorum. Öğrencinin matematik bilgisi önemli değil. İyi bir öğretmen öğrenci iletişimi ile başarının geleceğine inanıyorum.

Üniversite öğrencilerine Matematik I-II (Calculus), Lineer Cebir, Diferansiyel denklemler, Sayısal Analiz (Numerical Analysis), Kompleks Analiz gibi üniversite matematik derslerini veriyorum. Özellikle Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin matematik derslerinde iyi bir ilerleme olacağı düşüncesindeyim. İzmir in farklı üniversitelerinden mühendis adayı öğrencilere matematik dersleri vermeye devam ediyorum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Özellikle YKS matematiğinde yardımcı olmak isterim.
Bunun yanında Lise ders takviyelerinde de azimli bir çalışma ile başarı basamaklarını çıkacağımıza inanıyorum.
Uzun yıllardır çeşitli seviyelerde matematik dersleri veriyorum. Üniversitede öğretim üyesi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda birebir dersler de veriyorum. Ortaokul öğrencilerine de takviye dersleri veriyorum.
İlkokul 5-6-7-8 öğrencilerine sabırla ve sevdirerek ders anlatırım. Öğrencinin bilgi seviyesi önemli değil; önemli olan sabırla kendisine çizdiğim yolda ilerlemesi.
Akademisyenim. Açıköğretim Matematik derslerinize yardımcı olabilirim. Sabırlı ve özveriliyimdir. Bilgi seviyenizin ne olduğu önemli değil. Eğer istekli ve sabırlı iseniz bu başarmak için yeterlidir.

Hem akademisyen olduğumdan hem de özel ders verdiğimden matematiği öğrencinin anlayacağı sade bir dille anlatıyorum. Matematiği sadece sınav geçmek için öğretmiyorum; sizin gelecekte de başarılı olmanızı önemsiyorum.Üniversite öğrencilerine Matematik I-II (Calculus), Lineer Cebir, Diferansiyel denklemler, Sayısal Analiz (Numerical Analysis), Kompleks Analiz gibi üniversite matematik derslerini veriyorum. Özellikle Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin matematik derslerinde iyi bir ilerleme olacağı düşüncesindeyim. İzmir in farklı üniversitelerinden mühendis adayı öğrencilere matematik dersleri vermeye devam ediyorum.
Aşağıdaki alanlarda matematik dersleri veriyorum. Mühendislik fakültesinde öğretim üyesiyim. Bu alanda epeyse tecrübeye sahibim.

1) İlkokul 5-6-7-8 öğrencileri için ders takviyeleri
2) Lise öğrencileri için ders takviyeleri
3) YKS konu takviyesi
4) Her türlü üniversite matematiği.