İzmir Menderes Fatih Olgun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Olgun

menderes, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Olgun, İZMİR MENDERES ve civarında hizmet vermekte olup 30.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1399 kurs/özel ders verenden 41 . sıradadır. Başta İş İngilizcesi olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Olgun, 60 gelen talepten 24 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 yillik bir egitimciyim.. Okul derslerine takviye olarak her yas grubundan ögrenciye ya da yetiskine sifirdan ya da kaldigi yerden seviyesini belirleyip ingilizce dersi verilir. LGS VE YAZILIYA HAZIRLIK NOKTASINDA VE ÖĞRENCİLERE KOÇLUK HİZMETİ NOKTASINDA DESTEK VERMEKTEYİM.ozel okul deneyimli ingilizce ogretmeninden bunalmadan eğlenceli ingilizce dersi almak istiyorsaniz beni arayin.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
ÇOCUKLARA İNGİGİLİZCEYİ SEVDİREREK VE EĞLENCELİ HALE DÖNÜŞTÜREREK ÖĞRETMEKTEYİM.BU KONUDA YETERLİ PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN BİRİSİYİM..15 YILDIR İŞİNİ SEVEN VE BUNUN DA BAŞARIYI GETİRDİĞİNE İNANAN BİR İNSANIM. ÖĞRETMENLİĞİ VE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM. ÖĞRENCİLERİMİN NEYE İHTİYACI OLDUĞU KONUSUNDA HASSASIMDIR.
UZUN SÜREDİR  LİSELERE GEÇİŞ SINAVINA HAZIRLAMAKTAYIM.ALANIMDA UZMA BİRİSİYİM.NİTELİKLİ OKULLARADA HALİ HAZIRDA OKUMAKTA OLAN BİR ÇOK ÖĞRENCİM VAR..ÖĞRENCİ KOÇLUĞU YAPARAK ÖĞRENCİLERİMİ SINAVA HAZIRLAMAKTA VE MOTİVASYONLARINI HEP YÜKSEK TUTARAK EN İYİ NETİCE ALMALARINDA YADIMCI OLMAKTAYIM..15 YILLIK TECRÜBEMLE ÖĞRENCİLERİMİN EN İYİ OKULLARA YERLEŞMELERİNE DESTEK SAĞLAMAKTAYIM..izmirakademi.net 05466457726