İzmir Konak Gencehan Çetiner

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gencehan Çetiner

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gencehan Çetiner, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 10.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 380 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gencehan Çetiner, 490 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB'e bağlı bir Lise'de İngilizce ogretmeniyim. Daha çok lise İngilizcesi, YDT, YOKDIL ve YDS dersleri veriyorum. Mesleğimde 11. yılımı çalışıyorum. Aynı zamanda arkadaşım Mehdi ile IELTS ve TOEFL konusunda öğrencilerimize destek oluyoruz. Kendisi hiç Türkçe bilmediği için özellikle speaking konusunda öğrencilerimize yardımcı oluyor. Derslerimizi çoğunlukla birlikte işliyoruz. Detaylı bilgi için çekinmeden arayabilirsiniz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Halihazırda lisede çalıştığım için müfredata fazlasıyla hakimim. Öncelikle Öğrencilerime theme lerdeki grammar yapılarını anlatıp gerekli reading, speaking, listening ve writing çalışmalarını yaptırarak onları hem okula hem de okul sonrasına hazırlıyorum.
Bu eğlenceli sınavda size yardımcı olmak için varım. Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar.
TOEFL çalışmasını halihazırda ielts dersleri veren öğretmen arkadaşım ile yapıyoruz.Kendisi hiç Türkçe bilmediği için özellikle speaking açısından öğrencilerimiz için çok büyük fayda sağlıyor. Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz..
IELTS çalışmasını halihazırda ielts dersleri veren öğretmen arkadaşım ile yapıyoruz.Kendisi hiç Türkçe bilmediği için özellikle speaking açısından öğrencilerimiz için çok büyük fayda sağlıyor. Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz..
Bu zorlu sınavda sizin için elimden geleni yapmak için varım. Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar.
Hali hazırda lisede çalışsam da lise hazırlık sınavında da öğrencilerimin yanındayım. Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.