Afyon Merkez Merve Civan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Merve Civan

merkez, AFYON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , İtalyanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Merve Civan, AFYON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AFYON ilinde hizmet veren 59 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Merve Civan, 7 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesinden yüksek lisans mezunuyum. Gönüllü olarak 2 yıl ilkokul ve ortaokul çocukları ile çalıştım ve onlarla iletişimim gayet başarılıydı. Çevremdeki lise öğrencilerine de zaman zaman yardım etmekteyim ve ders anlatımımda etkili olduğunu düşünüyorum.  Ortaokul ve lise seviyesinde özellikle fizik ve matematik alanında ders verebilirim.  Üstelik öğrencinin memnuniyetinin ölçülmesi açısından ilk dersim ücretsizdir.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
kurs ücreti : 60 TL / 1 saat
Kurs Ücreti: 70 TL/ 1 Saat
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
Kurs Ücreti: 40 TL/1 Saat
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
Sıfırdan İtalyanca öğrenmek isteyenlere saati 40 liradan ders verilir
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ders verilir.