İzmir Merkez Merve Karan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Merve Karan

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çini Kursu , Direksiyon Özel Ders , A2 Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Merve Karan, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2095 kurs/özel ders verenden 986 . sıradadır. Başta Çini olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Merve Karan, 26 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çini ,vitray ,ahşap boyamayla uğraşmayı çok seviyorum mimari dekoratif sanatlar mezunuyum ne yapabilirim diye düşünürken bi hocamın bana fikir vermesiyle böyle birşey yapmayı düşündüm inşallah hayırlısı olur.


Çini Nedir?

Çini, toprağın pişirilmeden önce şekil verilip kap-kacak, tabak, vazo, sürahi vb. eşyalar üretilmesine dayalı bir el sanatıdır. Aynı zamanda fayans, porselen tabak, seramik gibi eşyaların süslenmesinde kullanılan bir yüzü sırlı, renkli dekor ve motiflerle işlenmiş kaplama malzemesine, bu malzemeyle işlenmiş eşyalara çini, bu süsleme işine de çinicilik denir.

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir