İzmir Merkez Raşit Kahraman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Raşit Kahraman

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Raşit Kahraman, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 11.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Raşit Kahraman, 494 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. 8 yıllık devlet kurumları ve son 5 senelik özel ders tecrübelerimle farklı amaçlar için (iş, genel, sınav İngilizcesi vs.) İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmaktayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Bölümümle ilgili birçok ulusal ve uluslararası konferansa katıldım. Amerika da 4 aylık TOEFL kursu aldım. Bu kursa katılış kriteri olarak girdiğim sınavda 96/100 aldım. Yine bu kurs için gerekli bir kriter olan Konuşma Yeterlik Sınavı ndan (OPI-Oral Proficiency Interview) 2/4 aldım. Güncel Yabancı Dil Sınavı (YDS) notum 96,25/100 tir. Yabancı uyruklu öğrenciler dahil farklı yaş gruplarına her seviyede hem ticari kitaplar vasıtasıyla genel İngilizce hem de özellikle devlet kurumları için özel içeriğe sahip spesifik İngilizce dersleri verdim. Son yıllarda ise daha çok sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS) odaklı özel dersler vermekteyim. Son 4 yıldır çeşitli alanlarda İngilizce tercümeler de yapmaktayım.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba. 10 yıllık devlet kurumları ve özel ders tecrübelerimle farklı amaçlar için (iş, genel, sınav İngilizcesi vs.) İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmaktayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Amerika da 4 aylık TOEFL kursu aldım. Güncel Yabancı Dil Sınavı (YDS) notum 96,25/100 tir. Dört dil becerisine (listening, reading, speaking, writing) yönelik öğrenen odaklı bir öğretim metodu izlemekteyim.  YÖKDİL sınavlarında genelde dilin kullanımı (use of language), okuduğunu anlama (reading comprehension), kelime ve gramer bilgisi test edilmektedir.Yardımcı olmaktan memnun olurum.
Merhaba. 10 yıllık devlet kurumları ve özel ders tecrübelerimle farklı amaçlar için (iş, genel, sınav İngilizcesi vs.) İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmaktayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Amerika da 4 aylık TOEFL kursu aldım. Güncel Yabancı Dil Sınavı (YDS) notum 96,25/100 tir. Dört dil becerisine (listening, reading, speaking, writing) yönelik öğrenen odaklı bir öğretim metodu izlemekteyim.  Muafiyet sınavlarında genelde dilin kullanımı (use of language), okuduğunu anlama (reading comprehension), kelime ve gramer bilgisi test edilmektedir.Yardımcı olmaktan memnun olurum.
Merhaba. 10 yıllık devlet kurumları ve özel ders tecrübelerimle farklı amaçlar için (iş, genel, sınav İngilizcesi vs.) İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmaktayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Amerika da 4 aylık TOEFL kursu aldım. Bu kursa katılış kriteri olarak girdiğim sınavda 96/100 aldım. Yine bu kurs için gerekli bir kriter olan Konuşma Yeterlik Sınavı ndan (OPI-Oral Proficiency Interview) 2/4 aldım. Güncel Yabancı Dil Sınavı (YDS) notum 96,25/100 tir. TOEFL sınavı için her dil becerisi için gerekli yeterliklerin yanında Integrated Skills dediğimiz iki beceriden sorumlu olunan alanlar da önemli. Yardımcı olmak isterim.
Merhaba. 10 yıllık devlet kurumları ve özel ders tecrübelerimle farklı amaçlar için (iş, genel, sınav İngilizcesi vs.) İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmaktayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Amerika da 4 aylık TOEFL kursu aldım. Güncel Yabancı Dil Sınavı (YDS) notum 96,25/100 tir. Dört dil becerisine (listening, reading, speaking, writing) yönelik öğrenen odaklı bir öğretim metodu izlemekteyim.  YDS sınavında dilin kullanımı (use of language), okuduğunu anlama (reading comprehension), kelime ve gramer bilgisi test edilmektedir.Yardımcı olmaktan memnun olurum.