İzmir Merkez Serhat Kalem

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serhat Kalem

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , Geometri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serhat Kalem, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1426 kurs/özel ders verenden 556 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serhat Kalem, 64 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5 senelik özel ders tecrübemle Istanbul Teknik Universitesi eski ogrencisi ve simdi Turkiye 1400. olarak girdigim hukuk fakultesi ogrencisi olarak Matematik, Geometri ve Ingilizce alanlarında Teog, Ygs, Lys ve Üniversite öğrencilerinin sınavlarına hazırlık kapsamında ders vermekteyim.
Birebir gerçekleştirdiğim dersler dışında soru çözümleri, sınava yönelik gelişme takibi için deneme sınavları, ödevler ve bu gelişmeleri velilerle görüşme&değerlendirme gibi hizmetlerle başarıyı şansa bırakmıyoruz.Verilen Kursların Ayrıntıları
-Birebir aktif öğrenmeye dayalı dersler
-Ücretsiz soru çözümleri
-Düzenli veli bilgilendirme
-Aylık denemeler
-Sınava yönelik motivasyon görüşmeleri ve daha fazlası
Temel ifadeleri ve telaffuz yeteneğinin okullarda köreldiği ve sonra düzelmesi neredeyse imkansız olduğunu hepimiz biliyoruz. Öyle ki bir korku haline dönen Ingilizce, çocuk hatta bebek yaşlarda eğlenceli hale gelirse hem kariyeri adına hem de okul hayatı boyunca kişiye çok kapılar açacaktır. Ingilizce günümüzde ve şüphesiz ki gelecekte artık hayatın vazgeçilmezlerinden biridir. Siz de bu birebir derslerle çocuğunuzun Ingilizce'yi sevmesini ve çocuğunuzun diğerlerinden bir adım önde olmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.