İzmir Merkez Tugce Celik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tugce Celik

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tugce Celik, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1793 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tugce Celik, 234 gelen talepten 44 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİYOGRAFİ:
1987 YILI İZMİR DOĞUMLUYUM.IEU MATEMATİK MEZUNU(%100 BURSLU) ve DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ(%100 İNGİLİZCE BÖLÜM)MEZUNUYUM.ÖĞRETMEN ANNE VE BABANIN KIZIYIM.8 SENEDİR İZMİR GENELİNDE  ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.BRANŞIM MATEMATİK FAKAT GEREKTİĞİNDE GEOMETRİ,İNGİLİZCE,TÜRKÇE  VE  FİZİK DERSLERİNDE DE YARDIMCI OLMAKTAYIM


YARDIMCI OLDUĞUM ALANLAR
? İLKÖĞRETİM TAKVİYE
? TEOG DESTEK ve HAZIRLIK
? LİSE TAKVİYE (okul derslerine yönelik destek)
? LYS-YGS –ÖSS HAZIRLIK ve TAKVİYE
BAŞARILARIMIZ
? 8 SENEDİR 150 DEN FAZLA ÖĞRENCİM OLDU. İLKÖĞRETİMDE TANIŞIP ÜNİVERSİTEYE KADAR HAZIRLANIP ÜNİVERSİTELİ ETTİKLERİM, DE OLDU.

? ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIRKEN SON YIL BANA ULAŞIP TANIŞTIKLARIMZDA OLDU, HER ZAMAN EN PRATİK KISA ZAMANIMIZIN OLDUĞUNU DUSUNEREK ve NOKTA ATIŞI YAPARAK NASIL HAZIRLANABİLİRİZ DİYEREK YOLA ÇIKTIK , ÇEŞİTLİ HEDEFLER OLASILIKLAR ORTAYA KOYDUK. ÖĞRENCİLERİMİZİ HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA OKULLARINA KAVUŞTURDUK. BUÖĞRENCİLERİMİZİ SİZLERE REFERANS OLARAK GÖSTERECEĞİM.


VAR OLUŞ AMACI
? ÖNCELİKLE, ÖZEL DERS BİR TAKIM İŞİDİR. ÖĞRENCİMİZ ÖZEL DERSLERİ EZİYET OLARAK GÖRMEMESİ İÇİN DERSİ ÖĞRENCİMİN ANLAYACAĞI TARZDA EĞLENCELİ BASİT ANLATMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM. DAHA SONRA DERSLERİMİZ DAHA ZEVKLİ VE İSTEKLİ GEÇER. BAŞARIMIZ ZAMANLA YÜKSELİR. TABİKİ ÖĞRENCİLERİMİN SENE İÇERSİNDE YORULDUĞU VE SINAVLARDAN BUNALDIĞI DÖNEMLER OLUR. BUNUN İÇİN MOTİVASYON YÜKSELTİCİ UFAK ETKİNLİKLER DÜZENLERİZ. ÖĞRENCİLERİMLE TOPLANIP SİNEMA V.S. ,DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI YAPARIZ. ONLARIN HER DAİM YANINDA OLMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM. ONLARIN ARKADAŞI, YAŞAM KOÇU, ABLASI, DOSTU ÖĞRETMENİ OLARAK ELİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM.

? ÖĞRENCİLERİMİN HERZAMAN DESTEKLEMEYE ÇALIŞIRIM, ONLARA ÖDEVLER ve GEÇMİŞ İŞLEMİŞ OLDUĞUMUZ KONULARA YÖNELİK TESTLER VERİR BİLGİLERİNİN TAZE KALMASINI SAĞLARIM. HER DERSİMİZİN İLK 15 DK SINI ÖDEVLERE AYIRIRIZ. ÖDEV TAKİBİNİ WHATSAPP ÜZERİNDEN TAKİP EDER, SORU SORMA SAATLERİ DÜZENLERİZ. ÖĞRENCİMİZ KAFASINA TAKILAN YAPAMADIĞI SORULARI WHATSAPP ÜZERİNDEN GRUPTAN ATABİLİR VE CEVABINI ÖĞRENEBİLİR. BU ŞEKİLDE YANLARINDA OLMAYI HEDEFLEYİP İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAMAYI SAĞLAYIP ÖĞRENME İSTEĞİNİ SAĞLAMAYI HEDEFLEMEKTEYİM.

? OKUL SINAVLARI ve ÖDEVLERİNE YÖNELİK TAKİBİ SAĞLARIZ.

? GEREKTĞİNDE VELİ TOPLANTILARINA KATILIR DURUMU İLK AĞIZDAN TAKİP EDERİZ.

? SINAV ENDİŞESİ ve OLAĞAN KAYGILARI BERABER ATLATIRIZ.


BEKLENTİLER

? ÖĞRENCİLERİMDEN VERDİĞİM ÖDEVLERİN. DERS ÇİZELGELERİNE UYGUN YAPILMASINI BEKLERİM.
ONLARA HER ZAMAN İNTERNET ÜZERİNDEN OLSUN BİREBİR DERSLERDE OLSUN ÖDEVLERİNİ ZAMANINDA GONDERMEYE DİKKAT EDERİM.

? ÖZEL DERS BİR TAKIM İŞİDİR. BİRLİKTE HAREKET EDİLMEDİĞİ ve KARŞILIKLI FREKANS UYUM SAĞLANMADIĞI TAKDİRDE YÜKSEK BAŞARILAR GÖSTEREMEYİZ. BU NEDENLE EN BÜYÜK BEKLENTİM ÖĞRENCİLERİMLE BERABER HAREKET EDEBİLİYOR OLMAKTIR.
KONUM:
DERS VERDİĞİM SEMTLER: ÜÇYOL, GÜZELYALI , HATAY, BAHÇELİEVLER, GAZİEMİR, BALÇOVA, NARLIDERE, KARATAŞ, KÜÇÜKYALI ,SAHİLEVLERİ, GÜZELBAHÇE, KONAK, ALSANCAK, BASIN SİTESİ, BASMANE, BORNOVA, BUCA, ÇANKAYA, EŞREFPAŞA, FEVZİPAŞA, GÖZTEPE, HIFSIZSIHHA, KAHRAMANLAR, KARABAĞLAR, KONAK, KORDON, LOZAN, MİTHATPAŞA, NARLIDERE, POLİGON, ÜÇKUYULAR, YEŞİLYURT, MAVİŞEHİR, KARŞIYAKA ,YEŞİLDERE SEMTLERİNE ÖZEL DERSLERİM MEVCUTTUR.


DERS ÜCRETİ 1.5-2 SAAT :100 TL

İLETİŞİM 0507 691 05 15

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
MATEMATİĞİ SEVECEKSİNİZ.
Geometriyi seveceksinz
Konuşma yazma dinleme iingilizce özelders.Lise ortokul seviyesi için.
LYS SORU KALIPLARIYLA VAKİT KAYBETMEDEN HAZIRLANMA.
eğlenceli öğrenim methodlarıyla eğitim.
ygs soru kalıpları ve pratik çözme taktikleri
MATEMATİĞİ SEVECEKSİNİZ.