İzmir Ödemiş Ferhat Ozgenc

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ferhat Ozgenc

ödemİş, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Proje Yönetimi Kursu , Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Access Kursu , SPSS Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , On Parmak Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , İngilizce Kursu , KPSS-A Kursu , Etüt Kursu , Türkçe Kursu , Açıköğretim Kursu , YDS Kursu , Maliye Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ferhat Ozgenc, İZMİR ÖDEMİŞ ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1794 kurs/özel ders verenden 345 . sıradadır. Başta YDS olmak üzere 30 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ferhat Ozgenc, 21 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
21 yıllık eğitimciyim. Doktora düzeyinde eğitimim var. İzmir'in Ödemiş ilçesinde oturuyorum. İzmir ve çevresinde ve Ödemiş ve çevresinde, ortaokul ve lise öğrencilerine çok uygun fiyata, ders ingilizcesi kurslarının yanı sıra, yetişkinlere YDS, YOKDİL kursları da veriyorum.
Ders almak isteyenler için yardımcı olabileceğim diğer alanlar şunlardır:
KPSS-A Grubu Maliye, Kamu Maliyesi ve Kamu Ekonomisi,
İlk ve ortaokul öğrencisine Matematik, Sosyal Bilimler, Türkçe,
Bilgisayar, İnternet, Bilgi Teknolojileri, SPSS, Ms.Office Kursları.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencisine İngilizce dersinde yardımcı olma. İngilizce sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
Ortaokul öğrencisine Matematik dersinde yardımcı olma. Matematik sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
Ortaokul öğrencisine Türkçe dersinde yardımcı olma. Türkçe sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
Ortaokul öğrencisine Sosyal Bilgiler dersinde yardımcı olma. Sosyal Bilgiler sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
Ortaokul öğrencisine İngilizce dersinde yardımcı olma. İngilizce sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
İlkokul öğrencisine Türkçe dersinde yardımcı olma. Türkçe sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
İlkokul öğrencisine Matematik dersinde yardımcı olma. Matematik sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
İlkokul öğrencisine İngilizce dersinde yardımcı olma. İngilizce sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
İlkokul öğrencisine hayat bilgisi dersinde yardımcı olma. Hayat Bilgisi sınavlarına hazırlama. Eksiklerini tespit edip giderme. Başarısını arttırma.
Usulüne uygun olarak bir proje geliştirme, yazma, kabul ettirme, uygulama, yönetme ve sonuçlandırma becerisi kazandırma. Ms.Project kullanımını öğretme.
Temel ve ileri düzeyde Ms.Word eğitimi verme.
Temel ve ileri düzeyde Ms. Excel bilgisi aktarılması. Excel'e veri girişi, veri manipülasyonu, word ve excel'i entegre kullanma, tablolar, grafikler, veri süzme, veri işleme, veri analiz, formülleri ve kullanma vb.
Ms. Powerpoint programının kullanımını öğretme.
Ms. Outlook programının kullanımını öğretme.
Ms.Access programının ve dosyalarının kullanımı ve access veritabanı dosyalarının geliştirilmesi
SPSS veri analiz programının kullanımını öğretme.
Ms. Office ve açık kaynak kodlu office programlarını tanıtma. Kullanım becerisi kazandırma.
Temel ve ileri düzeyde bilgisayar işletmenliği bilgisinin verilmesi. Bilgisayar mantığının kazandırılması,
Bilgisayarın formatlanması, işletim sistemi kurulması, program yüklenmesi, klavye kullanımı, windows ve linux (ubuntu, mint vb.) işletim sistemlerinin ve temel programlarının ve office programlarının tanıtılması
Temel ve ileri düzeyde bilgisayar bilgisinin verilmesi. Bilgisayar mantığının kazandırılması,
Bilgisayarın formatlanması, işletim sistemi kurulması, program yüklenmesi, klavye kullanımı, windows ve linux (ubuntu, mint vb.) işletim sistemlerinin ve temel programlarının ve office programlarının tanıtılması. Bilgisayar çevre birimlerinin (yazıcı, tarayıcı vb.) kullanımıın öğretilmesi.
On parmak Q ve F klavye eğitimi verme. Kullanım becerisi kazandırma.
Öğrenciyi YOKDİL sınavına hazırlama.
Çocuklara ingilizcenin sevdirilmesi. Temel kavram ve kelime bilgisi kazandırılması. İngilizce derslerine yardımcı olunması. Günlük dilde sıkça kullanılan kelimelerin, cümleciklerin ve cümlelerin öğretilmesi.
Making mentoring to foreigners in and around Izmir who want to learn Turkish.
Unlike courses taught in classroom environment, I am more interested in foreigner in daily life and I am interested in the tasks and needs that are difficult due to Turkish language failure. I give life coaching service. In the meantime, I am making him/her Turkish better.

İzmir ve çevresinde bulunan ve Türkçe öğrenmek isteyen yabancılara danışmanlık (metörlük) yapma. Sınıf ortamında Türkçe dersi verilen kurslardan farklı olarak, yabancıyla günlük yaşamında daha fazla beraber olunarak, Türkçe yetersizliği nedeniyle zor olan işleri ve ihtiyaçları ile ilgilenilmekte, yaşam koçluğu hizmeti verlmekte ve bu arada Türkçe'yi pekiştirmesi sağlanmaktadır.
Temel ve ileri düzeyde ingilizce kursu verme
KPSS-A, Kamu Maliyesi ve Kamu Ekonomisi gibi Maliye grubu derslerini verme
İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine günkük ve/veya düzenli ders çalışma alışkanlığının kazandırılması, bu alışkanlığın sürdürülmesi ve/veya belli bir sınava hazırlık amacıyla etüt yaptırılması. Ders kaynağı sağlanması. Kaynakların sistematize edilmesi. Öğrencinin zorlandığı hususlarda yardımcı olunması.
Sınav Türkçesi konusunda hazırlık ve destek. Temel anlam bilgisi, anlama ve kavrama, temel kurallara uygun ifade etme, yazma, konuşma becerisi kazandırma. Paragraf sorularında ve diğer alanlarda eksiklikleri giderme.
Özel olarak oluşturulmuş zengin soru veritabanı kullanılarak, tüm AOF öğrencilerine  soru-cevap tekniğiyle kısa sürede ders geçme garantili hazırlık çalışması yaptırma. Özellikle İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki Açıköğretim öğrencilerine daha detaylı hazırlık imkanı sağlama.
Öğrenciyi YDS sınavına hazırlama.
Maliye alanında özellikle kamu maliyesi, kamu ekonomisi, devlet bütçesi, maliye politikası konularında eksikleri giderme. Temel alan bilgisi, test ve klasik soru tecrübesi kazandırma.