Kahramanmaraş Merkez Çetin Titiz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çetin Titiz

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İngilizce Kursu , Fen Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çetin Titiz, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 01.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 101 kurs/özel ders verenden 38 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çetin Titiz, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her dersten kurs açılır. 40 yıllık emekli Matematik Öğretmeninden. Pratik Matematiğin kitabını yazmış.(Kitabın ismi "Çağın Matematik Kitabı") 20 yıl dersanecilik yapmış öğretmenden. Uygun fiyat. Ders için uygun ortamımız mevcuttur.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.