Kahramanmaraş Merkez İsa Akar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsa Akar

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu , Fen Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsa Akar, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 80 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsa Akar, 6 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM. UZUN YILLAR GEREK DERSHANELERDE GEREKSE ETÜT MERKEZLERİNDE VE DE BİLHASSA BİREBİR OLARAK :İLKÖĞRETİM MATEMATİK,FEN BİLGİSİ,İNGİLİZCE VE DE LİSE FİZİK VE DE MATEMATİK DERSLERİ VERDİM... KISACASI BU İŞTE TECRÜBELİ VE DE UZMAN BİRİSİYİM.
BU HUSUSTAN DOLAYI :
İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE OKULA YARDIMCI VE LİSELERE HAZIRLIK : MATEMATİK , FEN BİLGİSİ VE İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR.
LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULA YARDIMCI VE SINAVLARA HAZIRLIK FİZİK VE MATEMATİK DERSLERİ VERİLİR.
DGS ( DİKEY GEÇİŞ SINAVI) YE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE DE MATEMATİK DERSİ VERİLİR.