Kahramanmaraş Merkez İsa Akar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsa Akar

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu , Fen Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsa Akar, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 112 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsa Akar, 15 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM. UZUN YILLAR GEREK DERSHANELERDE GEREKSE ETÜT MERKEZLERİNDE VE DE BİLHASSA BİREBİR OLARAK :İLKÖĞRETİM MATEMATİK,FEN BİLGİSİ,İNGİLİZCE VE DE LİSE FİZİK VE DE MATEMATİK DERSLERİ VERDİM... KISACASI BU İŞTE TECRÜBELİ VE DE UZMAN BİRİSİYİM.
BU HUSUSTAN DOLAYI :
İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE OKULA YARDIMCI VE LİSELERE HAZIRLIK : MATEMATİK , FEN BİLGİSİ VE İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR.
LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULA YARDIMCI VE SINAVLARA HAZIRLIK FİZİK VE MATEMATİK DERSLERİ VERİLİR.
DGS ( DİKEY GEÇİŞ SINAVI) YE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE DE MATEMATİK DERSİ VERİLİR.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.