İstanbul Ataşehir İrfan Önk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

irfan önk

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Online İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
irfan önk, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 20.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 130 . sıradadır. Başta YDS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. irfan önk, 45 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matamatik veya fizik dersi çalışır gibi formulsel öğrenilmesinden ziyade dilin edinilerek öğrenilmesi, sağlıklı öğrenme ve kalıcılığı sağlanması için en büyük etmendir. Biz de çalışmalarımızda buna yönelik uygun ortam oluşturacağız.

Bureau Works'de çevirmen olarak, TED.com'da gönüllü altyazı çevirmeni olarak çalışıyorum.
YDS notum 90'dır. 2019 YKS DİL Sınavı 80 tam net.

Sınavlara (YDS, YÖKDİL, YDT, Proficiency vd.) veya konuşma/dinleme/anlamanın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmaktayım.

Dersler online olarak (Skype, Whatsapp vb.) yapılabilir.

Ders süreleri öğrencinin durumuna göre ayarlanabilir.

Ayrıca
Marmara Üniversitesi Mütercim Tercümanlık ve
Anadolu Üniversitesi Uluslararsı İlişkiler (İngilizce) okumaktayım.

Akademik geçmişim geniş bir yelpazeyi kapsadığından birçok literatüre hakimim ve İng<>Tr çeviri yapıyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
AÖF'de ingilizcenin diğer ingilizce snavlarından farkı yok hatta test olması itibariyle daha kolay geçilebilir bir ders. Ayrıca ben de AÖF'de Uluslarası İlişkiler (İngilizce) okumaktayım.