Kayseri Merkez Bülent Akar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bülent  Akar

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Çevirmenlik Kursu , Proje Döngüsü Kursu , GRE Kursu , SAT Kursu , Fizik Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bülent Akar, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 318 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta GRE olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bülent Akar, 14 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fizik, Matematik, Ingilizce ve KPSS konularinda deneyimliyim. ODTU'den derece ile mezun olduktan sonra yurt disinda yuksek lisans ve doktora yaptim. 10 yildan fazla ogretmen ve akademisyenlik tecrubem vardir.
Ayrica Ing- Tr ve Tr-Ing cevirmenligi konusunda tecrubeliyim.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Eğitim danışmanı, telefon aramaları ve yüz yüze görüşmeler ile eğitim kurumlarına öğrenci kazandıran kişidir. Özel eğitim kurumlarında görev alan eğitim danışmanları, hem kurumsal hem de bireysel görüşmeler yaparak potansiyel müşterilere kurum ve eğitim içeriği hakkında bilgi verirler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her alan Lisans ve Lisansüstü tez yazımı işe her alanda makale yazımı konularında yardımcı olurum.
Ingilizce-Turkce
Ingilizce-Turkce