Kayseri Merkez Bülent Akar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bülent  Akar

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Dış Ticaret Kursu , E-Ticaret Kursu , Çevirmenlik Kursu , Müşteri Memnuniyeti Kursu , Proje Döngüsü Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , GRE Kursu , SAT Kursu , Fizik Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bülent Akar, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 307 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta GRE olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bülent Akar, 14 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fizik, Matematik, Ingilizce ve KPSS konularinda deneyimliyim. ODTU'den derece ile mezun olduktan sonra yurt disinda yuksek lisans ve doktora yaptim. 10 yildan fazla ogretmen ve akademisyenlik tecrubem vardir.
Ayrica Ing- Tr ve Tr-Ing cevirmenligi konusunda tecrubeliyim.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Dış Ticaret Nedir?

İnternet kullanımın arttığı ve artık tüm firmaların ürünlerini çok daha rahat tanıtıp pazarlayabildikleri günümüz iş dünyasında,dış ticaret alanında çalışacak eğitimli dış ticaret uzmanlarına ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır.2023 yılı ihracaat hedefi 500 milyar dolar olan ülkemizde,önümüzdeki 10 yıl içerisinde kalifiye dış ticaret uzmanı ihtiyacı yaklaşık 30.000 kişi olarak öngörülmektedir.Bu durum,dış Ticaret alanında eğitim alarak kariyer düşünen kişiler için, ithalat ve ihracaat yapan firmalar ile kamu kurumlarında ve meslek örgütlerinde uygun pozisyon ve maaşlarda iş bulabilme şansını arttırmaktadır.Dış Ticaret Uzmanlığı konusunda, profesyonel bir eğitimin alınması ve dış ticaretin doğru bir şekilde, uygulamalı olarak gerekli teorik bilgiler ışığında öğrenilmesi çok önemlidir.Günümüzde hızla değer kazanan ve yatırım-teşviklerin arttığı dış ticaret alanında, operasyon sorumlusu, ihracatçı, ithalatçı, re-exporter olarak çalışmak isteyen ya da kendi işini kurmayı amaçlayan girişimciler için hazırlanmış olan bu program, uluslararası ticaret prosüdürlerini hem teoride hem de pratikte en iyi şekilde tanıtmayı ve kavratmayı hedeflemektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ingilizce-Turkce
Ingilizce-Turkce
Ingilizce-Turkce
Ingilizce-Turkce
Ingilizce-Turkce
Her alan Lisans ve Lisansüstü tez yazımı işe her alanda makale yazımı konularında yardımcı olurum.