Kayseri Merkez Osman Yapışık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Osman Yapışık

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Osman Yapışık, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 406 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Osman Yapışık, 150 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hayatımızım önemli bir parçası olan İngilizce hakkında gerçek bir ders almak istiyorsanız bizzat yurtdışında bulunmuş olan bendenizden size teklif.Uygun fiyata gerçek İngilizce.İngilizce bilmeyenler ve ilkokul,ortaögretim,üniversite seviyesinde derslerinden geçmek isteyenler içindir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Günümüzde çok önemli olan ingilizce eğitimi ne kadar erken yaşta başlarsa çocuklarımızın geleceğine o kadar faydası olur.Bu konuda bana güvenebilirsiniz.
Sizin için değerli çocuklarınız hem derslerini geçecek hem de ilerleyen yaşamlarında diğer insanlardan bir farkı olacak.Gerek maddi gerekse imkan olarak.