Kayseri Merkez Yağmur Yağmur

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YAĞMUR YAĞMUR

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Türkçe Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
YAĞMUR YAĞMUR, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 351 kurs/özel ders verenden 64 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. YAĞMUR YAĞMUR, 35 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YÜKSEK LİSANS MEZUNU ÖĞRETMENİM,BAŞTA İNGİLİZCE OLMAK ÜZERE TÜRKÇE,EĞİTİM KOÇLUĞU,OKULA TAKVİYE DERSLERDE VERMEKTEYİM,ÖĞRENCİLERİMİZİN HAK ETTİKLERİ EĞİTİMİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUM. İYİ KALİTELİ GÜVENİLİR BİR EĞİTİM İSTİYORSANIZ HEMEN DERSLERE BAŞLAYALIM,Eğitimde farklı yöntem ve teknikleri kullanan,öğrencileri iyi gözlemleyen,eğitime sadece oku test çöz mantığıyla bakmayan biriyim,Üniversite yıllarımdan beri, yaklaşık 12 yıldır ÖZEL DERS Öğretmeniyim, Yıllar boyu çeşitli yaş gruplarından öğrencilerle çalıştım,Siz de ön yargılarınızdan kurtularak İngilizceyi severek öğrenebilirsiniz, öğrenciye kendi öğrenme tipine uygun bir öğretim yöntem ve tekniği uygulamaktayım,Yüksek Lisans mezunu, başarı odaklı bir öğretmenim,öğrencilerim başarıya ulaştılar,dönüşler hep olumlu yönde, GÜVENLİ VE BAŞARILI BİR EĞİTİM ALMAK İSTİYORSANIZ HEMEN DERSLERE BAŞLAYALIM,
MAİL ADRESİME DE ULAŞMAK İSTERSENİZ, fadimaydogdu@hotmail.com


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.